Ardıl Çeviri İstanbul

Ardıl çeviri nasıl yapılır?

Ardıl çeviri, Kısa toplantılarda bir konuşmanın konuşma bittikten sonra sözlü çevirmenler tarafından diğer dillere tercüme edilmesidir. Tercüman, konuşma sırasında not alma imkânına sahiptir. Tüm dillerde İstanbul sözlü çeviri hizmeti verilir.

Sözlü çeviri nerelerde tercih edilir?

Küçük ticari toplantılar, iş yemekleri, basın toplantıları, iş anlaşmaları, ticari fuarlar, basın açıklamaları, noterlerde yabancılara tapuda gayrimenkul satışlarında, yabancı hasta bakım evlerinde, mahkeme duruşmalarında… İstanbul Ardıl çeviri tercih edilir.

Sözlü çeviri fiyatları ne kadar?

*Konusuna göre,

*Çeviri dillerine göre,

* Süreye göre ardıl çeviri fiyatları değişir.

Ardıl çeviri yapılacak yeri, konusu, süresi şirketinize ne zaman bildirilmelidir?

En az 15 gün önce bildirilmelidir.

İstanbul ardıl çeviri ücreti nasıl ödenir?

İstanbul sözlü çeviri ücreti Banka havalesi ile ödenir.

İstanbul ardıl çevirmenlerin özellikleri nelerdir?

Sözlü çevirmenler fuar, anlaşmalar, toplantılar… Konusunu ve her iki dili çok iyi bilmelidir. Ardıl Çeviri İstanbul profesyonel çevirmenler ile çalışmaktadır.

İstanbul sözlü çeviri dilleri hangileridir?

İngilizce, Fransızca, Rusça, Almanca, Kırgızca, Arapça, Boşnakça, İspanyolca, Farsça, Sırpça, Bulgarca, İtalyanca, Japonca, Ermenice, Rumence, Çince, İbranice, Gürcüce, Makedonca, Macarca, Kazakça, Arnavutça, Yunanca, Felemenkçe, Fince, Kürtçe, Korece, Lehçe, Portekizce, Azerice, Estonya’ca, Ukraynaca, Afgan’ca, Belarusça… İstanbul ardıl çeviri hizmeti verilir